جاذبه های گردشگری آنتالیا

یکشنبه 25 تیر 1396 ساعت 16:04

لنگرگاه آنتالیا

لنگرگاه آنتالیا یکی از لنگرگاه های قدیمی است که قبلا آتالیا نامیده می شود.از این لنگرگاه تورهای تفریحی روزانه به سمت دریا حرکت می کنند و آبهای زیبای آنتالیا را می گردند.مسافران تور آنتالیا می تواننید از مکان تاریخی بازدید کنند.

پارک یاووز اوزجان آنتالیا

پارک یاووز اوزجان آنتالیا یکی از پارک های جنگلی آنتالیا است. در آنتالیا معمولا تمامی پارک ها در کنار یکدیگر و در نزدیکی ساحل قرار دارند. پارک یاووز اوزجان آنتالیا در کنار یکی از مکان های دیدنی آنتالیا بنام آبشار دودن قرار دارد که  در این پارک انواع گیاهان و آبنماهای زیبایی وجود دارد و در شب نورافشانی آن بسیار زیباست.این پارک فضای آرام و شاد را برایس شما میهمانان تور آنتالیا فراهم می کند و در این پارک خدماتی همچون رستوران، کافی شاپ، سرویس در اطراف پارک وجود دارد. پارک یاووز اوزجان آنتالیا یکی از بهترین مکان های دیدنی شهر آنتالیا است و مسافران تور آنتالیا می توانند لحظات خوشی را در این پارک سپری کنند.


دلفین لند آنتالیا

دلفین لند آنتالیا در منطقه کنییالتی است، یکی از مکان های دیدنی آنتالیا است که شما گردشگران تور آنتالیا اگر مایلید غارهایی که در گذشته محل اختفا و حیات دزدان دریایی بوده اند را کم و بیش ببینید ، اگر حاضرید ما می توانیم این خواسته شما را به جا آوریم و در یک روز زیبای تابستانی طی یک سفر دریایی با قایق تفریحی شما را برای مشاهده این مکان زیبا ببریم. نمایشهای غیر معمول و برپایی توازن میانی توپ و پریدن از راه حلقه ها جزو اجرا دلفین ها می باشد  که با بعضی جهش های قابل توجه در هوا و ضربه زدن به توپهای سرگردان با بینی یا دم همه را به هیجان می آورند.شما می توانید در ساحل دیدن مناظر طبیعی و یادگارها کهنه از شنا کردن در دریا و آفتاب نهایت لذت ببرید. همچنین اگر شانس شما را مدد کند می توانید دلفینهای در حال شنا کردن ببینید. همچنین در برنامه قایق تفریحی موسیقی های دلشاد  و غذای لذیذ ما را همراهی می کنند. ساعت بازدید از این مکان هر روز از ساعت 11 تا 14:30می باشد.

 

منطقه کالکان آنتالیا

کالکان یک شهر تفریحگاه ساحلی عجیب و جالب در خارج از منطقه آبی آنتالیاست. قبل از جمهوری ترکیه تاسیس شد،کالکان کالاماکی نامیده می شد. کالکان دارای یک بازار باز شلوغ است. به طور معمول شهر مدیترانه ای با خانه های چوبی خود را با نمای خلیج و کوچه های تنگ و دیوارهای سفیدوفقط در سواحل رنگ دریا سبز روشن است و کف دریا  که عمیقت تر است به رنگ زمرد سبز تیره است.فعالیت های اصلی در کالکان غذاخوری و خرید در داخل و اطراف این روستاست.بسیاری از رستوران ها ارائه غذاهای متنوعی از گوشت کبابی به سبک ترکیه یا ماهی را به مسافران تور آنتالیا ارائه می دهند.

پارک ملی ساحلی بی داغلاری آنتالیا

پارک ملی ساحلی بی داغلاری در سال 1972 در زمینی به وسعت 34425 هکتار در جنوب غربی آنتالیا ساحل کمر و کوماوجا افتتاح شده است.این پارک دارای امکانات تفریحی همچون ورزش های ساحلی و دریایی، پیکنیک، کوهنوردی، پاراگلایدر و... در اختیار گردشگران تور آنتالیا قرار می دهند.در تمام طول سال مسافران تور آنتالیا می توانند از موزه باستان شناسی این پارک بازدید کنند. بافت ژئولوژیکی منطقه که شامل نسل کوه های جوان تورسلهای غربی می باشد، بیشتر از سنگ های کالکروسرپانتین ایجاد شده است. کوه الیمپوس بلندترین کوه این پارک است.این پارک دارای پوشش گیاهی که در آن در ساحل شامل کاج های پسته و در ارتفاعات کاج سرخ و کاج سیاه و درختان صدر می باشد.گردشگران تورآنتالیا علاقمند به مکان های تفریحی می توانند از این مکان لذت ببرند.

 

 مطالب مرتبط:

  تور آنتالیا تابستان 96

تور آنتالیا تیر 96  

تور آنتالیا مرداد 96   

تور آنتالیا شهریور 96  

تور آنتالیا نوروز 97  

تور آنتالیا از شیراز

تور آنتالیا از اصفهان

تور آنتالیا از مشهد

تور آنتالیا از کرمانشاه

تور آنتالیا از تبریز

 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.